Rankų darbo kalbėti gimtadienio atvirukai draugams

Rankų darbo kalbėti gimtadienio atvirukai draugams

Winpsheng yra labai geros reputacijos patentų savininkui ir ODM / OEM gamyba naudojant ISO 9001 sertifikatą. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo kalbėti gimtadienio atvirukai draugams


music card8 (5).jpg


Prekė: Įrašomą atvirukas

Popierius: 250g C1s meno popieriaus

Dydis: 300 mm × 300 mm

Pranešėjas: 40mm metalo

Baterija: AG10 × 3

Laikas: 1-180s

Prievadas: Honkongas/Shenzhen


recordable chip2.jpg


Kompanijos profilis


company profile3.jpg


Mūsų įmonė, Shenzhen Winpsheng amatų Co, Ltd yra profesionalių spausdinimo produkto gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos. Mūsų veikla apima platų produktų spausdinimo pramonėje, pavyzdžiui, įvairių rankų darbo atvirukai, muzikos atvirukai, Notepad, hangtags, licencijas, spalvų langeliai ir knygų.

Mūsų bendrovė, remdamasi technologijų plėtros, bendrovė ėmėsi grupėje patyręs personalas, kuris yra talentingas vadovybė ir rinkodaros įgūdžius gaminti.


Kiti produktai


other product 2.jpg


Paketo & pristatymas


packing and shipping 2.jpg


Rinkos


marketing 1.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kaip galėčiau patikrinti, jei esate patikimas?

1. mes norėtume pasidalinti su mūsų Mieli Klientai, turintys labai interesams, bendradarbiauja su mumis mūsų kreditų nuorodos jei norite, įskaitant mėginių.

2. pirmąjį sandorį, priimame sąlyginio deponavimo, kurie galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti saugumą, operacijos.


3. ar galiu gauti nemokamai mėginio?

žinoma! Mes galime atsiųsti jums pavyzdys, kurį mes padarėme prieš mūsų klientams ar padaryti naujų tuščių mėginių pagal jūsų reikalavimą, jis tiesiog turi jums mokėti laivybos kaina mėginio. Jei jums reikia tik patvirtinti funkciją per video, tada jums nereikia mokėti nei cento.


4. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.
Tyrimo