Jums padėkos dienos įrašoma sveikinimo atvirutė

Jums padėkos dienos įrašoma sveikinimo atvirutė

Ar yra žodžių, kuriuos norite pasakyti, bet bijote pasakyti akis į akį savo tėvams ar draugams? Ar turite jausmų, kuriuos norite išreikšti, bet nežinote, kaip juos išreikšti? Dabar turime tam tikrą kortelę, kurią galite ne tik naudoti išreikšdami ją, bet ir padovanodami. Įrašykite tai jiems, dainą ar pastraipą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Padėkos diena yra senovinis festivalis, kurį sukūrė Amerikos žmonės. Tai laiminga šventė, šeimos susivienijimo diena ir laikas draugystei suvienyti. Žmonės, kurie negali grįžti namo, taip pat skambins tolimojo susisiekimo maršrutais, kalbėsis su savo šeima ir dėkos.


Gamybos aprašymas


For You Thanksgiving Day Recordable Greeting Card 4.jpg

Atidarykite kortelę, paspauskite ir palaikykite mygtuką, įrašykite, ką norite pasakyti į mikrofoną. Baigdami įrašymą atleiskite ją ir uždarykite kortelę. Vėl atidarykite kortelę ir išgirsite įrašą. Taip pat galite atšaukti, kad įrašytumėte naują.Gamybos procesas


Mes namuose atliekame beveik kiekvieną kortų žingsnį, tikriname kokybę nuo gaunamų medžiagų iki gaminių gabenimo.

Mes gaminame elektroninę kortelę namuose. Mes turime savo spausdinimo mašiną, paviršiaus apdailos mašiną, patys pasidarykime kortelių dalis. Mes taip pat turime elektroninę surinkimo liniją, sumanius darbuotojus atlikti garso modulio dalis, mes tiesiog tiekiame medžiagas iš tiekėjo, tada verčiame surinkti savo dirbtuvėse.

muzikos kortelių gamybos linija - 副本


Paviršiaus apdaila


Mes turime skirtingas paviršiaus apdailos mašinas, tokias kaip karštos folijos mašina, įspaudimo mašina, pjaustymo lazeriu mašina, mes galime padaryti įspaudimus, karštą foliją, blizgučius, pjaustymą lazeriu, šilko spausdinimą, taškinį UV spindulį ir pan.

201902271845443358654.jpg


Įpakavimas ir pristatymas


20190308144243


Pakavimo detalės

1vnt kortelė + 1vnt vokas (120g balto arba spalvingo) + 1vnt poligrafinis maišelis, lipdukas, įdėkite popierių, paketas yra tinkamos parinktys.

125vnt vienoje dėžutėje, 250vnt dėžutėje.


Siuntimo detalės

„Express“: DHL, UPS, „FedEx“, UPS. Siūlykite naudoti DHL, tai saugu akumuliatoriui. 4-6dienos.

Oro transportas: oficiali greitojo transporto įmonė arba pervežimo agentas. 7-10dienos.

Jūra: Jūsų ekspeditorius arba naudokite mūsų, 25–30 dienų.


DUK


Q1: Ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?

A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje.

Q2: Kokie yra jūsų pagrindiniai produktai?

A: Mūsų pagrindiniai produktai yra visų rūšių sveikinimo atvirukai su elektroninėmis arba be jų, garso dėžutė, popierinis maišas.

Q3: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.

Q4: Kokius failus priimate?

A: AI arba PDF failas.


Tyrimo