Love Pet Sound sveikinimo atvirukas

1. Meilė meilės garsą sveikinimo atviruką 2. Individualizuota kortelė skirtingiems gyvūnams 3. Išlaikyta BSCI & ISO & FSC akreditacija.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mielai mylite gyvūno sveikinimo atviruką

Šiuo metu žmonės linkę auginti gyvūnus kaip savo augintinius. Per pastaruosius 20 metų katės, šunys, paukščiai yra bendri augintiniai. Dabar prie šios komandos prisijungia daug gyvūnų, pelės, voverės ir netgi kai kurie grubūs gyvūnai. Galbūt tai nustebins ar netgi baugins kaimynų, bet jie yra jų savininkų lobiai. Kartais jie bus laimingesni, kai gaus dovaną savo augintiniams.


Recordable Card.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


2. Ar galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus dėklą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus pakviesti. Jei nereikia keisti baterijų, mes taip pat galime išimti baterijas elementų viduje.


3. Koks OTP reikšmė?

OTP, tai reiškia, kad yra vienkartinis programavimo IC mikroschemas, tai yra progrm IC mikroschema, kurią kiekviena sudegina kompiuterio fabrikas. Taip yra mažesnio užsakymo kiekio užklausa, tačiau IC mikroschemos kaina yra didesnė.


Tyrimo