Prabangūs rankų darbo santuokos pakvietimo dizainą įrašomą

1. patrauklaus dizaino su OEM tvarka yra sveikintina 2. aplinkai draugiškos medžiagos, naudojamos. 3. patiko gerą reputaciją rinkoje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prabangūs rankų darbo santuokos pakvietimo dizainą įrašomą

Luxury Handmade Marriage Invitation Design Recordable Card


Patarimai


Vestuvių pakvietimo kortelės

Ji turi užtikrinti, kad per 4 – 6 savaitėms iki vestuvių svečiai gauna kvietimus. Oficialus kvietimas rašyti turinį turėtų būti trečiasis asmuo, Atkreipkite dėmesį į teisingą rašymo forma.Nurodyti datą ir vietą vestuvių, "laikyti data" ir pasakykite jam, kad kvietimas bus atsiųsti vėliau. 


Įrašymo lustas

Marriage Invitation Design Recordable Card


Luxury Marriage Invitation Design Recordable Card


Kompanijos profilis

Marriage Invitation Recordable Card


Shenzhen Winpsheng amatų. Co, Ltd buvo įkurta Shenzhen Kinijos, 2008.We turi savo 6000 kvadratinių metrų modernus fabrikas su šiuolaikiniais patogumais (keturių spalvų mašinos Karštos folijos mašina, automatinis klijavimo mašinos, štancavimo mašinos, die pjovimo mašina, ir t. t.) gali remti aukštos galutinių produktų su griežtą kokybės kontrolę.

Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo.  Mūsų profesionalūs inžinieriai ir dizaineriai gali kurti produktus jums, net jei jūs tiesiog apvalios idėja ar paprastas nuotraukų, mes galime juos Brandaus dizainui. 


Sertifikatai

Invitation Design Recordable Card


Rinkos

Luxury Handmade Marriage Invitation Card

Luxury Handmade Marriage Card


DUK


1. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


2. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


3. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainėje, telefonu Umbra arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


4. kokia pristatymo laikas?Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.Tyrimo