Šiuolaikinė kvietimo atviruko diena vestuvių dienai

1. Vestuvių garso sveikinimo atvirukai draugui 2. OEM yra priimtinas. Jūsų dizainas yra sveikintinas. 3. Tarptautinė kokybė, konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Šiuolaikinė kvietimo atviruko diena vestuvių dienai

Music Card.jpg

IMG_0819.JPG


Patarimai

Sveikinimo žodžiai neseniai susituokusioms poroms. Kai kuriuos žodžius galite rašyti kortelėje, ir jūs galite įrašyti ją į kortelę, jei norite, kad ji būtų nuoširdesnė.

Aš meldžiu ir noriu laimės tiek jums; Tikiuosi, jūs esate iš istorijos, kuri sako: "Laimei po to".
tik vieną kartą per gyvenimą, kad pasireiškia ypatinga svajonė. Ir staiga jūsų visas pasaulis atrodo gražus ir naujas. Geriausi norai visada!


pakavimas ir shipping.jpg


Kompanijos profilis

bendrovė 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

dalis customers.jpg


DUK


1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.2, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia spalva yra prieinama. mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Ar galite duoti nuolaida?

Mes dažniausiai gaminame didmenines paslaugas, mūsų politika yra tai, kad didesnis kiekis, pigesnė kaina, todėl mes pateiksime jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekį. Labai įprasta, kad klientas duotų mums mažą užsakymą, kai pirmą kartą bendradarbiausime, jei galime sužinoti, kad jūs ketinate toliau bendradarbiauti, taip pat galime pasiūlyti gerą kainą.


4. Kiek kainuoja ir siunčia į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekiu, amatininku ir dizaino detalėmis. Krovinys bus suteiktas krovinių vežimo bendrovei, atsižvelgiant į jūsų bendrąjį svorį ir CBM. Prieš imdami pavyzdį, mes galime suteikti apytikslę kainą.
Tyrimo