Motinos diena sveikinimo kortelės / garso įrašymo atvirukai motinos

1. konkurencingas Minimalus užsakymo kiekis Daugiau galimybių paliesti mūsų kokybės, nes mes siūlome konkurencingas MOQ jums 2. dėl pristatymo laiko Laiku garantuoja mūsų standartinių procesų valdymo sistema
Pokalbis dabar

Informacija apie

Motinos diena sveikinimo kortelės / garso įrašymo atvirukai motinos


Motinos diena sveikinimo kortelės / garso įrašymo atvirukai motinos:Kai jis ateina į mamos gimtadienis, mintis turi būti pateiktas kad ir kur būtumėte. Tiesiog pasakyti jai priminsime moteris stovi už amžinai. Gražus gvazdikų ir jūsų žodžiai tegul ji žino, kad jums patiks jos amžinai.


music card3 (4).jpg


Prekė: Įrašomą atvirukas

Popierius: 250g C1s meno popieriaus

Dydis: 300 mm × 300 mm

Pranešėjas: 40mm metalo

Baterija: AG10 × 3

Laikas: 1-180s

Prievadas: Honkongas/Shenzhen


recordable chip2.jpg


Įmonės Įvadas


company 4.jpg


Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited, įsikūrusi Shenzhen, Guangdong provincija, Kinija.

 

Mes esame 100 % gamintojas specializuojasi visų rūšių atvirukas, su arba be elektroninio, pvz., pop-up kortelė, 3d lazeriu kortelę, muzika kortelė.


Mūsų profesionalūs inžinieriai ir dizaineriai gali kurti produktus jums, net jei jūs tiesiog apvalios idėja ar paprastas nuotraukų, mes galime juos Brandaus dizainui.Cetificate

certificates.jpgPakuotės & pristatymas

Packing & Shipping of Greeting Cards.jpg
Rinkos

main markets.jpg


DUK

1. ar galiu gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.3. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


4. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


5. kaip galite gauti tikslią kainą?

Yra kai kurie pagrindiniai specifikacijos, turime žinoti kaina apskaičiuoti, t. y.: kiekio, dydžio, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas & paviršiaus apdaila (gali perduoti paaiškinti nuotraukas mūsų svetainėje), tada geriausia kaina bus siųsti jums apie laikas.

Tyrimo