Įrašomąjį 50-vestuvių sveikinimo kortelės pranešimus

1. įrašomųjų Auksinių vestuvių kortelės tėvams 2. puikus garantinis aptarnavimas. 3. aukštos kokybės, konkurencingą kainą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašomąjį 50-vestuvių sveikinimo kortelės pranešimus

Music card.jpg

Wholesale Love Theme Artificial Style Rose Custom Musical Greeting Card 6.jpg


Patarimai

Auksinės Vestuvės yra dviejų buvo kartu koja kojon, bent 50 metų vėjas ir lietus, labai retas ir pavydėtinas, todėl būkite tikri, kad jų tėvai laimingi galėdami išleisti tai labai įsimintina diena.

Galite paklausti, jei mama ir tėtis abu norėjo eiti bet nevažiavo, Užsakyti ekskursiją už juos, suteikti jiems bilietą kelias dienas prieš gimtadienį ir leisti jiems eiti aplink savo norus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai.


2. laivybos kaina yra per didelė; galite duoti man pigiau laivybos kaina ar nemokamas pristatymas?

Skaičiuodami laivybos kaina jums, mes naudojame pigiausia ir saugiausia Kurjeris, ir tai yra laivybos kompanija, kurie prašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums bet pigiau arba nemokamai, prašome maloniai suprasti.


3. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


4. Kada gauti kaina?

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.Tyrimo