Įrašomąjį gimtadieniui su pavadinimu ir garsas

1. įrašymo gimtadienio atviruką, kūdikis 2. OEM priimta: Mes galime pagaminti bet kokį dizainą iš jūsų. 3. geras aptarnavimas: Laikome klientų draugas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašomąjį gimtadieniui su pavadinimu ir garsas

Recordable Card.jpg

IMG_0788.JPG


Patarimai

Dovanos kūdikiui: jei jūs nežinote, ką pirkti dovanas, galite pasirinkti pirkti drabužius, kūdikių drabužiai, jei jūs nesuprantate dydį, kūdikis gali paprašyti motina arba konsultuotis tiesiogiai susiję pardavimai. Pastaba: kūdikio oda yra labiau pažeidžiama, todėl drabužių kokybė turėtų būti labai geras ir minkštos tekstūros.

Kai jie pasens, jie gaus domina žaislas. Taigi jūs norite suteikti dovanos atitinkamą kūdikio amžių, jums tinkamų žaislų.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK


1. dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes pažadame suteikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


2. kiek laiko galite gauti mėginio?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


3. kaip galite gauti tikslią kainą?

Yra kai kurie pagrindiniai specifikacijos, turime žinoti kaina apskaičiuoti, t. y.: kiekio, dydžio, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas & paviršiaus apdaila (gali perduoti paaiškinti nuotraukas mūsų svetainėje), tada geriausia kaina bus siųsti jums apie laikas.


4. koks vidutinis OTP?

OTP, kad tai yra vieną kartą programavimo IC lustu, tai progrm IC mikroschema kiekviename kiekvienos gamyklos sudegino computer.so tai mažesni užsakymo kiekis prašymą, bet IC lusto kaina yra daugiau didesnė.


Tyrimo