Įrašomas gimtadienio sveikinimo atvirukas Loveriui

Įrašoma gimtadienio sveikinimo atvirukai mylėtojui Gimtadienio sveikinimo atvirukai mylėtojui yra vertas laiko praleisti laiką, kad būtų pasirenkamas. Be gėlių, didelio maisto, ar jūs kada nors galvojate apie kortelę su savo balsu? Naudodamiesi šia kortele, galite išsiųsti savo meilę per savo balsą ar dainą. Tai bus šiek tiek ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašoma gimtadienio atvirukai mylimam žmogui

Gimtadienio sveikinimo atvirukai, skirti mylėtojui, yra vertas laiko praleisti laiką, kad galėtumėte pasirinkti. Be gėlių, didelio maisto, ar jūs kada nors galvojate apie kortelę su savo balsu? Naudodamiesi šia kortele, galite išsiųsti savo meilę per savo balsą ar dainą. Tai jai bus šiek tiek nuostabu. Norėčiau, kad turėsite malonią dieną.


Recordable Card.jpg


Įrašykite garso modulį

recordable chip2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Dalis klientų

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu pasinerti į laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


2. Kaip sukurti garso modulį?

Mes ieškome duomenų bazėje, kad atitiktumėte tai, kokį garsą ieškote, kai pateikėte mums savo idėją, nes turime standartinį balso ir melodiją. Jei jūsų garsas nėra standartas. Tada klientui tai reikia.


3. Kokia yra jūsų pagrindinė rinka?

Mes norėtume daryti verslą su visame pasaulyje.

Visi tyrimai yra labai sveikintini, nesvarbu, iš kokios šalies jūs atvykstate.

Šiuo metu mūsų pagrindiniai ir didieji klientai yra iš Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.Tyrimo