Įrašoma gimtadienio kvietimo smagios elektroninės kortelės

1. Įrašoma gimtadienio kvietimo kortelė 2. Daugiau nei 14 metų kūrimo patirtis 3. Įvairūs dydžiai ir formos kliento pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašoma gimtadienio kvietimo smagios elektroninės kortelės

Recordable Card.jpg

music card22 (5).jpg

Patarimai

Gimtadienio vakarėlis yra labai geras laikas, kad jūsų seni draugai ir bendraklasiai susiburtų, pasakytų jiems laiko atsipalaiduoti, džiaugtis. Kitas penktadienis, rugsėjo penktadienis, yra mano gimtadienis. Maniau, kad būtų malonu turėti kai kuriuos savo draugus čia, kad padėtų jam švęsti. Ar tu ateisi? Mes turėsime šokius nuo devynių iki vidurnakčio, o tada iškirskime gimtadienio tortą!

Jei jūsų draugas yra šiek tiek tingus, įrašykite savo balsą į šią kortelę, jam bus lengviau gauti šį pranešimą.


recordable chip2.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek dienų bus bandiniai? Kaip apie masinę gamybą?
- Paprastai 3-5 paras mėginių gamybai.
-Mazinės gamybos pradžios laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir tt FYI, 8-12 dienų 30000pcs pirkinių krepšiai.


2. Ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


3. Ar galite duoti nuolaida?

Mes dažniausiai gaminame didmenines paslaugas, mūsų politika yra tai, kad didesnis kiekis, pigesnė kaina, todėl mes pateiksime jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekį. Labai įprasta, kad klientas duotų mums mažą užsakymą, kai pirmą kartą bendradarbiausime, jei galime sužinoti, kad jūs ketinate toliau bendradarbiauti, taip pat galime pasiūlyti gerą kainą.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
Paprastai mes pakuojame savo prekes baltos spalvos dėžutėse ir rudos dėžutėse. Jei turite teisėtai įregistruotą patentą, mes galime pakuoti prekes savo prekinio ženklo dėžėse po to, kai gavote leidimo laiškus. Parodysime jums produktų ir paketų nuotraukas.Tyrimo