Įrašomąjį baigimo atvirukas už sūnų

1. įrašymo baigimo kortelė sūnus 2. pažangios gamybos įrenginius, brandžios technologijos. 3. didelę vertę ekonomiškai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašomąjį baigimo atvirukas už sūnų

Recordable Card.jpg

IMG_0481.JPG


Patarimai

Kai sūnus baigusių mokyklą, tai reiškia, kad jis bus palieka savo senų klasiokų ir mokytojų, naujos mokyklos arba patekti į visuomenę. Tai, kad jis likti toli nuo tavęs, ir mano bus ne taip gerai, kad visi tėvai. Jis bus labiau nepriklausoma ir turėti daugiau mintimis, nori parodyti savo stiprumo. Šį kartą mes ne jį sustabdyti, tik skatina jį kovoti ir niekada grįžti,


Music greeting card process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip gauti mėginys siekiant patikrinti jūsų kokybės?

Po kainų patvirtinimo, jums reikia už mėginius, kad patikrintų mūsų dizaino ir popieriaus kokybė. Spausdintos mėginių, mes patikrinsime $30-$100 ant plėvelės & spausdinimo išlaidoms padengti. Pavyzdys išlaidas galima grąžinti atgal po patvirtinti užsakymą.


2. kokios paslaugos gali suteikti be spausdinimo paslaugas?
Jei norite paskirstyti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, mes teikiame mažos platinimo išlaidos ir nemokamos saugyklos vietos, už jus. Ir jei reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodos Kinijoje, mes galime padėti jums pristatyti laiku.


3.what yra mūsų privalumai?

1) mūsų kompanija yra profesionalus mokslinių tyrimų grupė, patyrusių inžinierių ir darbuotojams užtikrinti produkto kokybę.

2) Be to, mes turime savo liejimo mašinos ir seminarai produktams gaminti. Todėl konkurencingos kainos ir greitas pristatymas yra mūsų Klientai.


4. koks pristatymo būdas?

Nedidelį kiekį užsakymo, galėtume jiems nusiųsti iš DHL/Fedex išreikšti, mes turime 35 % nuolaida ir dideliais kiekiais, yra siunčiamos iš jūrų laivybos pagal kliento poreikius.


Tyrimo