Įrašomąjį atvirukas pranešimus Fool diena

1. Aprilis dieną atvirukas 2. Pateikite nemokamai individualų dizaino pagal jūsų reikalavimą. 3. užtikrinti pasiūlyti aukštos kokybės produktą su priimtiną kainą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašomąjį atvirukas pranešimus Fool diena

Music card.jpg


QQ图片20170815115158.jpg


Patarimai

Nemanau, kad atvirukas būtų verta per didelė apsauga net tai yra elektroninė kortelė. Jūs galite net mesti jį visur. Tiesiog neužmirškite, kad nesuplėšytumėte. Tačiau ši kortelė mano trapiais ir ištarti tai stiklo taurės, pasakoja žmonės atidžiai jį atidaryti. Kai kurie rėkti įrašyti į šią kortelę gąsdinti jūsų draugas. Tai bus geras Aprilis dieną jūsų draugui.


recordable chip2.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis; Mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


3. Kada gauti kaina?

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


4. kaip gaminti garso modulis?

Mes ieškome mūsų duomenų bazė atitiktų kokia garso jums ieškoti, kai jums davė mums savo mintis, nes mes turime standartinę balsu ir melodiją. Jei jūsų garso nėra standartinės. Tada ji reikia klientų užsakymus.


Tyrimo