Įrašoma atviruko kortelė / aistringa įrašoma sveikinimo atvirukas draugams

Įrašoma atviruko kortelė / aistringa įrašoma sveikinimo atvirukas draugams

1.Profesionalus dizaineris, siūlome dizaino paslaugą 2.Reasonable ir konkurencinga kaina 3.Attractive dizainas su OEM tvarka yra sveikintinas 4.Envirenmental draugiška medžiaga.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašoma atviruko kortelė / aistringa įrašoma sveikinimo atvirukas draugams

music card8 (5).jpg


1.Item

Gimtadienio muzikos kortelė

2.material:

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius.

3. Spausdinimas:

CMYK arba PMS spausdinimas pagal dizainą

4.Size:

A5, A4 ar kitais dydžiais, priimti pritaikytą

5.Viršos apdaila

Spot UV, lakas, blizgučiai, reljefas.

6. Pranešėjas

29mm arba 40mm, metalinis dėklas arba plastikinis dėklas

7.Baterija

AG10 / AG13, 2-3 vnt. Skirtingiems daiktams.

8. Pavyzdys

5-7 dienos mėginiams

10.Portas:

Honkongas / Šendženas

11. Sertifikatas

BSCI & FSC, CE & ROSH (baterija)

12.QC būdas:

Kiekvienas produktas patikrina 100%.


Kortelės istorija

Įrašoma sveikinimo atvirutė / Aistringa įrašoma sveikinimo atvirutė draugams: aistros pilni žmonės labai žavūs, niekam nepatinka aktyvūs žmonės. Jei turite tam tikrų tylų draugų, nusiųskite šią įrašomą kortelę ir šaukitės į jį, pasakykite jam, kad nieko nebijokite, viskas, ko jums reikia padaryti, yra eiti po tavęs.
Kompanijos informacija

Mūsų kompanija, Shenzhen Winpsheng Craft Co, Ltd yra profesionalus spausdinimo produkto gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos. Mūsų veikla apima platų asortimentą poligrafijos gaminių, tokių kaip įvairūs rankų darbo atvirukai, muzikos atvirukai, nešiojamieji kompiuteriai, "hangtags", licencijos, spalvų dėžutės ir knygos.

Mūsų tikslas yra padėti klientams būti konkurencingesnei pasaulinėje rinkoje, teikiant gerą kokybę, didelį patikimumą ir konkurencingas kainas.


Pakavimas ir pristatymas

Sveikinimo atvirukų pakavimas ir siuntimas


DUK

1.Kaip įsitikinti, kad kokybė yra geros ir pristatymas yra laiku?

Mes atliekame žaliavų kokybės kontrolę, spausdinimą, spausdinimą ir prieš pakavimą.

Produkcijos pavyzdys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Prieš pristatymą mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas. Gamybos ataskaita turi būti siunčiama kasdien, kad būtų nuolat atnaujinama. Mes suteikiame jums kokybišką garantiją ir pristatymo garantiją.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?
Mes vertiname produktus pagal klientų pasirinkimą medžiagų, spausdinimo ir kitų procesų srauto ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


4. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažas platinimo išlaidas ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


5. Kaip gauti FREE pavyzdžius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.Tyrimo