Įrašomas santuokos sveikinimai kortelės draugui

1. vestuvių įrašymo kortelės draugas 2. Palankios kainos ir geros kokybės produktą 3. Geros paslaugos ir greitas pristatymas, mūsų įmonės
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašomas santuokos sveikinimai kortelės draugui

Recordable Card.jpg


Patarimai

Jei norite siųsti naują poros vestuvių dovana, turėtų laikytis savo idėjas, ieškoti vestuvių dovana stilių, kuris juos. Kiekviena nauja vestuvių turi daugiau ar mažiau skirtumas, daugelis nesupranta vestuvių kultūra, bet tikimės, kad vestuves, yra ilgesys, idėjų. Taigi kaip profesionalus vestuvių planuotojas, jums reikia pateikti aiškią informaciją apie naujas idėjas, kartu su vestuvių kultūra, pritaikyta jo asmeninį stilių vestuvės.


Įrašomąjį modulis

One button recordable chip.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kas mes esame? Kokie yra pagrindiniai mūsų produktų?
Mes esame užsakymą gamintojas ir patikimas tiekėjas spausdinimu ir įpakavimu 14 metų darbo patirtį.
Mūsų pašto produktai yra popieriaus atvirukai, popieriaus langelį, Popierinis maišelis, etiketė ir lipdukas, BLISTERĮ, ir tt.


2. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


3. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


4. Kas yra masės IC lustu?

Masė IC mikroschema, kuri reiškia IC lusto paduoda mašina IC gamintojo, kad minimalaus užsakymo apimtis yra didelė, tačiau IC vieneto kaina yra mažesnė. Taip pat, IC Minimalus užsakymo kiekis, kuris priklauso kaip IC mikroschema laiko.

Tyrimo