Dainuoja gimtadienio Atvirukai / gamyklą gimtadienio sveikinimai

Dainuoja gimtadienio Atvirukai / gamyklą gimtadienio sveikinimai

1. muzikinis gimtadienio atvirukas 2 šeimoms. OEM priimta: Mes galime pagaminti bet kokį dizainą iš tavęs 3. Geras aptarnavimas: Mes laikome klientų draugas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dainuoja gimtadienio Atvirukai / gamyklą gimtadienio sveikinimai

Recordable Card.jpg


Patarimai

Gimtadieniui šeimoms: kas yra pradžia? Yra krūva šilta saule, gali nutirpti šalčio ir sniego; švyturys, gali apšviesti naktį keleivio puses; yra šiltas uostą, gali būti neišvengiama sėkmės ir nesėkmės gyvenime; Aiškiai srautas į ežerą, nuplauna sudėtingame pasaulyje dalykų sugrįžti į ramus protas; yra sprogo Breeze, kurį vėjas rūpesčiai ir liūdesys; tai yra tai, kad meilės romanas, skverbiasi kiekviename kampe gyvenimo.


Įrašymo lustas

recordable chip2.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes pažadame suteikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


2. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


3. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


4. ką daryti po IC lustu?

Mūsų gamykla bus maketo PCB lenta ir klijavimas IC lustą į laivą ir po to, kai darbuotojas bus visų sudedamųjų dalių, laive PCB litavimo ir bandymo funkcija pagal užsakovo pageidavimą. Tada, pakavimo modulis ir užsisakyti iš laivo į laivą.Tyrimo