Valentino dienos kortelė / Mėlynos širdies įrašomos sveikinimo atviruko už meilužio

Valentino dienos kortelė / Mėlynos širdies įrašomos sveikinimo atviruko už meilužio

Naujoviškas mąstymas: jaunų ir aistringų specialistų dizaino komanda yra geriausia kūrybiškumo garantija, neribota nuostabi ".
Pokalbis dabar

Informacija apie

Valentino dienos kortelė / Mėlynos širdies įrašomos sveikinimo atviruko už meilužio


music card4 (4).jpgPrekė: įrašoma sveikinimo atvirutė

Popierius: 250 g C1s meno popierius

Dydis: 300mm × 300mm

Speaker: 40mm metal

Baterija: AG10 × 3

Laikas: 1-180s

Uostas: Honkongas / Šendženas
One button recordable chip.jpgKompanijos profilis

company 4.jpg


Mes turime pažangias mašinas (spausdinimo mašina, karšto folijos aparatas, lazerinių kortelių mašina) ir technologijas (daugiausia dėmesio skiriant atvirukai su daugiau nei 12 metų), eksportuojami produktai visame pasaulyje, ypač į Europą, Japoniją, JAV.

 

Mes turime griežtą kokybės tikrinimo sistemą, ne mažiau kaip tris kartus patikrinta QC departamento viso produkto proceso metu (Coming material inspection, Mass production production, prieš siuntimą).

packing and shipping.jpgSertifikatas

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpgDUK

1. Ar galiu gauti kitus elementus, kad atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelę, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei nematysite, kad jie rodomi svetainėje, mes galime juos padaryti.


2. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai mums pranašauja, kad klientams siūlome geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


3. Kaip įsitikinti, kad kokybė yra geros ir pristatymas yra laiku?

Mes atliekame žaliavų, spausdinimo, spausdinimo, ir prieš pakavimą, kokybės kontrolę.

Produkcijos pavyzdys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Prieš pristatymą mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas. Gamybos ataskaita turi būti siunčiama kasdien, kad būtų atnaujinta. Mes suteikiame jums kokybės garantijas ir pristatymo garantiją.


4. Ar turite produktų, kuriuos norite parduoti?

Ne. Mes dirbame pagal OEM užsakymus. Tai reiškia, kad dydis, medžiaga, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimas ir tt priklausys nuo jūsų pageidavimų. Akivaizdu, kad jūsų logotipas gali būti atspausdintas ant produktų.


5. kokio tipo popieriaus galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


Tyrimo