3 D Lazeriu pjaustytų šaudymo iš lanko rungčių rankų darbo sveikinimo atvirutė

Tai atvirukas su šaudymo iš lanko varžybų tema. Kortelės dangtelis yra mėlynos spalvos. Viršelio viduryje yra strėlių, pataikančių į buliaus akį, piešinys, o šalia modelio - tekstas „Šaudymas iš lanko“. Atidarykite kortelę, jos vidinis lapas yra daugiausia žalios žolės, o vidinio lapo viduryje yra 3 D lazerio dalis - mėlynus drabužius vilkintis ir raudonus drabužius vilkintis asmuo yra iš lanko. varzybos. Dvi švieslentės yra mėlynas skaičius 27 ir raudonas skaičius 24 , atitinkantis jų abiejų drabužių spalvas. Tai reiškia, kad mėlynus drabužius vilkintis žmogus yra toli į priekį. Tai labai jaudinantis žaidimas!
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prekės aprašymas


1.jpg

Viršelis

Kortelės viršelis yra rodyklių, pataikančių į akį, pavyzdys, su tekstu" Šaudymas iš lanko" aplink šį modelį, parodydamas mums šios kortelės temą.


2.jpg

3 D lazerio dalis

Atidarykite kortelę ir pamatysite ryškią ir tikrovišką 3 D lazerinę šaudymo iš lanko dalį tarp dviejų žmonių. Šalia jų yra ir rezultatų suvestinė, tarsi jūs tikrai žiūrėtumėte nuostabų žaidimą!Produkto parametrai


1(1).jpg
Produkto pavadinimas: 3 D rankomis pagamintas lankinio šaudymo iš lanko atvirukas

Dydis: 5 x 7 colių arba individualus

Proga: Sporto varžybos

Apdailos paviršius: Spausdinimas;3 D pjaustymas lazeriu

Dizainas: priimtinasKokybės kontrolė


2.jpg

Gamybos proceso metu mūsų produktai patikrins kokybės kontrolę, apimdami penkias pagrindines žaliavų pirkimo, spausdinimo prieš ir po gamybos, pakavimo ir gabenimo grandis. Kiekvieną saitą turės patyręs kokybės kontrolės pareigūnas, kuris patikrins produktą. Siekdami užtikrinti, kad klientams galėtume pateikti geriausios kokybės produktus.


Pažyma


证书1.jpg

Nuo tada, kai mūsų įmonė buvo įsteigta, ji išlaikė ISO 9001, BSCI, GSV, FSC, tiekėjų ir kitus profesionalius sertifikatus, o tai yra įmonės&{39 stiprybės, kokybės ir lygio įrodymas. Mes vis dar bandome padaryti geriau.


DUK


Q 1: Ar viskas gerai, jei kliento&# 39 prekės ženklas yra tinkamas?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


Q 2: Ar esate gamintojas, ar prekybos įmonė?

A: Mes esame gamintojas, turintis savo gamyklą, kuri yra Šendženo mieste, Guangdongo provincijoje.


Q 3: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


Q 4: koks „GG“ {39 yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% depozitas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


Q 5: Kiek laiko galiu tikėtis gauti mėginį?

A: Paprastai&# 39 yra 4-7 dienos.

Hot Tags: 3 D lazeriu iškirptos šaudymo iš lanko rungtys, pagamintos iš rankų darbo sveikinimo atvirukų, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, didmeninė prekyba, pigi, individualizuota, individuali, BSCI / FSC

Tyrimo

You Might Also Like