3D lazerio pjovimo gimtadienio sveikinimo atvirukas

1. Kūdikio gimtadienio sveikinimo atvirukas 2. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 3. OEM & ODM užsakymai yra abu sveikinami
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D lazerio pjovimo gimtadienio sveikinimo atvirukas

3D Laser Cut Card.jpg

6号初代.jpg


Patarimai

Naujagimiai nurodo kūdikius, kurie per 28 dienas nepasiekė viso mėnesio amžiaus. Naujagimiui yra puikus džiaugsmas atstovauti naujo gyvenimo giminimui, šiuo metu giminaičiai ir draugai dažnai siunčia dovanų pasveikinti. Tačiau daugelis draugų nežino, ką siųsti? Jei santykiai yra labiau intymūs, galite iš anksto žinoti, kas labiausiai reikalinga kūdikiui.

Jei tikrai nežinote, ką siųsti, kai kurie drabužiai, kūdikių buteliukai, žaislai yra geri pasirinkimai.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas yra sukurti puikų pramonės grandinę ir suteikti Jums geriausią kokybę ir aptarnavimą. Jūs siūlote JAV galimybę, mes apdovanosime jums aukštą kainą.


2.Kodo, jei yra problemų su produktais po jo gavimo?
Kadangi spausdinimo gaminiai visada turi spalvų nuokrypį, mes negalime pažadėti to išvengti, tačiau mes prieš jus peržiūrėsime nuotraukas, kad patvirtintume.
Jei tai yra kitos didelės gamybos klaidos, mes atspausdinsime jums nemokamai.


3. Ar galite padaryti dizainą man per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


4. Kaip apie jūsų aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.Tyrimo