3D lazeriu pjaunamos vestuvių kortelės dizaino idėjos

1. "3D Laser Cut" vestuvių kortelė draugams 2. Daugiau nei 12 metų patirtis gamintojui. 3. Visiškai įrengta moderni mašina ir patyrę darbuotojai
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D lazeriu pjaunamos vestuvių kortelės dizaino idėjos

3D card.jpg

2-5.jpg


Patarimai

Vestuvės yra religinis ritualas ar teisinė notarinė ceremonija, jos reikšmė yra bendruomenės pripažinimas ir palaima, padėti jaunavedžiams prisitaikyti prie naujų socialinių vaidmenų ir reikalavimų bei pasiruošti imtis socialinės atsakomybės. Vestuvės taip pat yra svarbus žmogaus gyvenimo etapas, priklausantis tam tikram gyvenimo etiketui.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg

Visa gamybinė komanda siekia pristatyti aukščiausios kokybės gaminius iki paskutinės detalės. Daugiau nei 10 metų vystymas suteikia mums daugiau patirties. Klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Ar turite produktų, kuriuos norite parduoti?

Ne. Mes dirbame pagal OEM užsakymus. Tai reiškia, kad dydis, medžiaga, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimas ir tt priklausys nuo jūsų pageidavimų. Akivaizdu, kad jūsų logotipas gali būti atspausdintas ant produktų.


3. Jei produktams būdinga kokybiškų problemų, kaip su juo spręsite?

Prieš gabenimą kiekvienas gamybos ir gatavų produktų gamybos etapas bus patikrintas QC departamento. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.


4. Ar galite atsiųsti man kainų katalogą?

Mūsų gaminiai yra visi pritaikyti, skirtingi klientai turi skirtingus reikalavimus. Visi reikalavimai, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes visada čia.

Tyrimo