3D lazeriu iškirpto klevo rankų darbo atvirukas

Tai 3D lazeriu iškirptas klevo rankų darbo atvirukas. Kortelės viršelio spalva yra ryškiai raudona, o ant viršelio - 2D lazeriu iškirptų klevo šakų ir klevo lapų piešinys. Atidarykite kortelę ir jus nustebins 3D lazeriu išpjaustyta dalis. Tai yra ištiso medžio forma, kurią sudaro rudos spalvos kamienas kaip pagrindas ir šeši lazerio raudonojo klevo lapo modelio komponentai, surinkti vienas su kitu. Vidiniame kortelės lape taip pat yra 2D lazerio klevų lapų raštas, tarsi klevo medžio lapai. Ši kortelė yra labai tikroviška ir išskirtinė, tikiu, kad jums patiks.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tai 3D lazeriu iškirptas klevo rankų darbo atvirukas. Kortelės viršelio spalva yra ryškiai raudona, o ant viršelio - 2D lazeriu iškirptų klevo šakų ir klevo lapų piešinys. Atidarykite kortelę ir jus nustebins 3D lazeriu išpjaustyta dalis. Tai yra ištiso medžio forma, kurią sudaro rudos spalvos kamienas kaip pagrindas ir šeši lazerio raudonojo klevo lapo modelio komponentai, surinkti vienas su kitu. Vidiniame kortelės lape taip pat yra 2D lazeriu iškirptų klevo lapų raštas, tarsi klevo medžio lapai. Ši kortelė yra labai tikroviška ir išskirtinė, tikiu, kad jums patiks.


Prekės aprašymas


WPS-3DH0-0018 (1).JPG
Produkto pavadinimas: 3D lazeriu iškirptas klevo rankų darbo atvirukas

Dydis: 150x 200mm arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Bet kokios progos

Apdailos paviršius: spausdinimas; 2D lazerio pjūvis; 3D lazerio pjūvis

Dizainas: priimtinasApie mus


2.jpg

Winpsheng Kaip šilta šeima. Apibrėžėme komandą „Kartu visi, pasiekiame daugiau“. Pardavimų komanda, tyrimų ir plėtros komanda, gamybos komanda yra didžiausias turtas mūsų įmonei. Dėl stiprios komandos galime stabiliai augti ir greitai tobulėti.


Pažyma


3 (1).jpg

Mes jau išlaikėme FSC, BSCI, GSV ir ISO9001 sertifikatus. Per pastaruosius dešimt metų „Winpsheng papercraft“ tapo popieriaus pramonės pradininku ir tapo svarbiu gamintoju Kinijoje. Mes tampame profesionalesni ir darome didelę pažangą. Mums ateityje bus geriau.

DUK


1 klausimas: O kaip masinės produkcijos pristatymo laikas?

A: Tai priklauso nuo kiekio, paprastai tai yra 30-35 dienos.


2 klausimas: kokie yra jūsų pagrindiniai produktai?

A: Mūsų pagrindiniai produktai yra visų rūšių sveikinimo atvirukai su elektroninėmis arba be jų, garso dėžutė, popierinis krepšys arba be jo.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% užstatas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


5 klausimas: koks yra jūsų produkcijos MOQ?

A: Mūsų MOQ yra 500 vnt., Taip pat priimtinas nedidelis kiekis.


Tyrimo