3D lazeriu pjauti pop-up gimtadienio atviruką draugams

1. ryškus pop-up korteles draugams 2. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos. 3. 100 % gamintojas ir gali kurti pagal save
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D lazeriu pjauti pop-up gimtadienio atviruką draugams

3D card.jpg

复件 4号初代.jpg


Patarimai

Gimtadienio jubiliejaus, gimtadienio atvirukas yra Benedictionem jubiliejų. Gimtadienio atvirukai ant nuotraukos ir gražiai pagamintas visi atspindėti ketinimus kitų. Giminaičių ir draugų gimtadienių, dažnai galvoju, kad siųsti bet kokios dovanos, paprastas gimtadienis kortelę taip pat galima siųsti draugams tūkstančius mylių kelio.


packing and shipping.jpg 


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK


11. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis; Mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


25. kokiais spausdintuvais ar turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvai ir žiniatinklio spausdinimo spausdintuvai. Pagal skirtingus kiekius, mes naudojame skirtingus spausdintuvai spausdinti. Jūs galite gauti konkurencingą kainą.


47. kaip gauti mėginio?

Iš esmės, mėginio įmoką ir frachtą reikia mokėti iš savo pusės, jie bus grąžinti po pateikimo didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinė išvaizda dizainas turėtų siųsti mums. Mėginių mes padarysime už jus.


92. kaip apie kaina?

Kaina būtų padarytas kiekį, už pačią prekę, kaina būtų skirtingi, nedidelis kiekis ir didelis qty.to įrašyti jūsų vertingų laiko ir gauti kaina ne pirmą kartą, toliau informacija rodo pateikti mūsų apskaičiuoti tikslią kainą.
Tyrimo