3D pop up sveikinimo atvirukas

1. 3D pop up sveikinimo atvirukas 2. Jūsų idėjos bus realizuotos 3. Išmintinga komanda įsitikina, kad dizainas ir gaminti
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D pop-up sveikinimo atvirukas

Šios pop-up kortelės rūšis yra labai svarbi, tačiau ji reikalauja išskirtinio spausdinimo, nes ji negali sugauti žmonių akys per savo struktūrą. Be to, jo atidarymo kampas yra apie 90 laipsnių. Fonas yra gera vieta spausdinti, pramogų parke, miške, vandenyje ir tiek daug gražių scenų. Jei turite kokių nors gerų idėjų, pasakykite mums, ir mes padarysime juos realiomis kortelėmis.


3D Laser Cut Card.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą vestuvių patirtį, kuria puoselėja dizainą ir gamybą. Tiesiog pasakykite mums savo idėją; mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją tobuliausiose dėžėse, tokiose kaip dydis, spalva, jūsų logotipas ....


2. Kaip aš galiu gauti tikslią kainą?

Yra keletas pagrindinių charakteristikų, kuriuos turime žinoti apskaičiuojant kainą, tai yra: kiekis, dydis, produktų forma (nuotraukos), medžiagos ir spalvota spauda bei paviršiaus apdaila (gali būti pateikta paaiškinti nuotraukas mūsų tinklalapyje), tada geriausias kaina bus išsiųsta jums laiku.


3. Ar galite atsiųsti kainų katalogą?

Mūsų gaminiai yra visi pritaikyti, skirtingi klientai turi skirtingus reikalavimus. Visi reikalavimai, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes visada čia.
Tyrimo