3D pop-up House gimtadienio atvirukai draugams

3D pop-up House gimtadienio atvirukai draugams

1. specialistų grupės. Profesionalių dizainerių komanda, profesionalų gamybos ir pardavimų vadybininkas teikti geras paslaugas jums. 2. kokybės garantija. Geros kokybės kontrolės sistemą, apžiūrėti, QC departamentas 3 kartus
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D pop-up namas gimtadienio atvirukai draugams


pop up card1 (5).jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Spausdinti: CMYK

Dydis: 116 mm x 166 mm

MOQ: 500

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: Viename voke ir vienas maišelis


surface finishing.jpgpacking and shipping.jpgcompany 4.jpg


Mes esame daugiau nei 6000 kvadratinių in Shenzhen, Guangdong, Kinija, specializuojasi rankų darbo popieriaus amatų, ypač popierius su elektroninių per 12 metų gamyklos.

Mes turime 8 inžinierių, 12 pardavimas, 150 kvalifikuotų darbuotojų ir penki automatinės gamybos linijos, viena tik Japonija klientų muzikos elementų.

Winpsheng yra jūsų geriausias partneris, kuris gali tarnauti nuo pardavimo, gamyba, garantinis aptarnavimas.

Winpsheng kontroliuoja produkto kokybę pagal IOS9001 standartus, ir visi mūsų electonic produktai gali perduoti CE & ROSH standartas. Laikomės teikti klientams aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Winpsheng yra tikrai geriau aptarnauti klientų visame pasaulyje! OEM ir ODM yra sveikintinas. Prašome nedvejodami susisiekite su mumismarketing 1.jpg


main markets.jpg


DUK

1. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


2. Laivybos kaina yra per didelė, ar galite man duoti daugiau pigiau skino ar nemokamas pristatymas?

Kai mes apskaičiuoti pristatymo kaina jums, mes naudosime pigiausia ir saugiausia Kurjeris, ir tai laivybos kompanija, kurie prašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums bet pigiau ar nemokamai, pls maloniai suprasti. Tačiau mes galime pažadėti, kad mes neprašysime jums mokėti daugiau transportavimo sąnaudas, jei manote, kad tai per brangu, mes galime naudoti savo laivybos kompanija arba atstovas iš Kinijos, kuris yra pigiau, tai gerai mums, kaip mes


3. kokios paslaugos gali suteikti be spausdinimo paslaugas?
Jei norite paskirstyti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, mes teikiame mažos platinimo išlaidos ir nemokamos saugyklos vietos, už jus. Ir jei reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodos Kinijoje, mes galime padėti jums pristatyti laiku.

 

4. kaip užsisakyti?

1). Užklausa el. paštu ar telefonu arba kitais būdais iš pradžių man savo reikalavimą (pvz., dydžio, medžiagos ir kiekio).

2). Tada prašome siųsti man savo dizainą (AI/CDR/PDF/PSD, didesnis nei 300dpi). Ar mes galime padėti jums dizainas.

3). Nuo savo patvirtinimo apie galutinį failą ir kainos, bus teikiama oficiali PI

4). Gamyba bus organizuojami vieną kartą mokėjimo gavo. (Gamybos laikas yra 7 darbo dienų)
Tyrimo