Paplūdimio 3D lazeriu iškirptas rankų darbo atvirukas

Tai kortelė apie paplūdimį. Dangtis yra šviežios mėlynos spalvos, o dangtelio viduryje yra 2D lazeriu išpjaustyti paplūdimio peizažai, danguje matysite kokoso medžius, saulės skėčius ir paukščius. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazeriu išpjaustytas raudonas saulės skėtis, apsuptas spausdintomis purpurinėmis poilsio kėdėmis, mėlynomis šlepetėmis ir jūros vandeniu. Tai atrodo šauniai ir patogiai, priversdama jaustis lyg būtum realiame pasaulyje.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tai kortelė apie paplūdimį. Dangtis yra šviežios mėlynos spalvos, o dangtelio viduryje yra 2D lazeriu išpjaustyti paplūdimio peizažai, danguje matysite kokoso medžius, saulės skėčius ir paukščius. Vidinio puslapio viduryje yra 3D lazeriu išpjaustytas raudonas saulės skėtis, apsuptas spausdintomis purpurinėmis poilsio kėdėmis, mėlynomis šlepetėmis ir jūros vandeniu. Tai atrodo šauniai ir patogiai, priversdama jaustis lyg būtum realiame pasaulyje.Prekės aprašymas


WPS-3DHO-0008(6).jpg
Produkto pavadinimas: Paplūdimio 3D lazeriu iškirptas rankų darbo atvirukas

Dydis: 166 x 116 mm arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Bet kokios progos

Apdailos paviršius: Spausdinimas, 2D lazeriu pjaustymas, 3D lazeriu

Dizainas: priimtinasPaviršiaus apdaila


7(450XX~B@]8BXKT]JF)}0O.png

Mes galime atlikti daugybę kortelių paviršiaus apdailos darbų, tokių kaip: reljefinis piešimas, blizgučiai, lazeriu išpjaustyta medžiaga, karšta folija, veltinis, blizgus laminavimas, siuvinėjimas, matinis laminavimas, flokavimas ir pan. Dėl šių procedūrų kortelės atrodys geriau ir turės daugiau asmenybės.


Kompanijos profilis


winpsheng team.jpg
`W`R_AD)97FS2%W%ZT[[HLM.png

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Shenzhen, žemyninėje Kinijoje. Esame profesionalų rankų darbo popierinių sveikinimo atvirukų, 3D lazeriu išpjaustytų atvirukų, muzikos kortelių, įrašų sveikinimo ir kitų dovanų dėžutės gamintojas. Mūsų gaminiai yra labai populiarūs Japonijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse, mes suteiksime gerą kokybę ir aptarnavimą.


DUK


1 klausimas: ar viskas gerai, jei klientas turi savo prekės pavadinimą?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


2 klausimas: Kaip aš galiu paimti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

A: Galite atsiųsti mums savo produktų reikalavimus, tada mes parengiame pritaikytą pavyzdį ir išsiųsime jį jums išreikšdami.


3 klausimas: Kiek laiko galiu tikėtis gauti imtį?

A: Paprastai tai būna 4–7 dienos.


Q4: Pakuotė ir gabenimas:

A: „Pakuotė, normali pakuotė yra 1 vnt., Vienas vokas ir poligrafinis krepšys, vidinė dėžutė ir išorinė dėžutė.

Laivyba, greitasis gabenimas, oro transportas ir jūrų transportas “.


5 klausimas: kokias rinkmenas priimate?

A: AI arba PDF failas.

Tyrimo