Gražios rankų darbo gimtadienio kortelės naujagimiui

Gražios rankų darbo gimtadienio kortelės naujagimiui

1.Foreign klientai yra kviečiami aplankyti mūsų įmonę. 2.Visi produktai peržiūrėjo kokybės patikrinimą prieš išsiunčiant pagal mūsų kvalifikuotą KK komandą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gražios rankų darbo gimtadienio kortelės naujagimiui


pop up card10 (5).jpg


Popierius: C1S meno popierius

Spausdinti: CMYK

Dydis: 116 mm × 166 mm

MOQ: 500

Uostas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: vienas vokas ir vienas polibagas


pakavimas ir shipping.jpgKompanijos profilis

bendrovė 4.jpg


Winpsheng daugiausia dėmesio skiria popieriaus amatų produktams jau daugiau nei 14 metų Kinijoje. Pradėjome kaip nedidelę operaciją, bet dabar tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijoje.

Mes esame 100% gamintojas, specializuojasi visų atvirukų korteles, su elektronine ar be jos, pvz., Pop-up kortelę, 3d lazerio plokštę, muzikos kortelę.

Mes turime pažangias mašinas (spausdinimo mašina, karšto folijos aparatas, lazerinių kortelių mašina) ir technologijas (daugiausia dėmesio skiriant atvirukai su daugiau nei 12 metų), eksportuojami produktai visame pasaulyje, ypač į Europą, Japoniją, JAV.


marketing 1.jpgLiudijimai

certificates.jpgDUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Laivybos kaina yra per didelė, ar galite duoti man pigesnę pristatymo kainą arba nemokamą pristatymą?

Kai apskaičiuosime jums siuntimo išlaidas, naudosime pigiausią ir saugiausią kurjerį, o tai yra laivybos kompanija, kuri prašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums pigesnio ar nemokamo, pls maloniai suprantame. Tačiau mes galime pažadėti, kad mes neprašysite sumokėti daugiau siuntimo išlaidų, jei manote, kad tai yra per brangu, galime pigiau naudoti savo laivybos kompaniją arba agentą Kinijoje, tai mums gerai, nes mes


3. Ar galime turėti logotipą ar informaciją apie jūsų produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


4. Kodėl mes turime pasirinkti?

1. "One-stop" paslaugos nuo dizaino iki spausdinimo

2. Konkurencingos kainos garantija

3. ISO 9001 & SGS sertifikuota

4. Greitas pristatymas

5. 24 valandų dėmesingas aptarnavimo mintis

6. 100% grąžinimo politika

7. Patogi vieta

8. Sveiki gamyklos patikrinimas


Tyrimo