Geriausiai rankų darbo pop-up puodelis gimtadieniui sukanka 60 metų

1. labai vertingos ekonomiškai. 2. puikus garantinis aptarnavimas. 3. aukštos kokybės, konkurencingą kainą. 4. tik kokybę ir aptarnavimą galima kalbėti mums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausiai rankų darbo pop-up puodelis gimtadieniui sukanka 60 metų


pop up card16 (3).jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Spausdinti: CMYK

Spalva: oranžinė

Dydis: 116 mm x 166 mm

MOQ: 500

Naudojimas: sukanka 60 metų

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: Viename voke ir vienas maišelis


other product.jpg


packing and shipping.jpgKompanijos profilis

company profile 2.jpg


Su 14 metų patirtį kartu su puikios kokybės, pažangių paslaugų ir konkurencingas kainas,-pasirinkimas pelnė daugelio klientų pasitikėjimą ir paramą. Profesionalus jauna komanda, skirta pardavimų vadybininkas, kuris yra visada pasiruošę suteikti jums geriausią aptarnavimą. Laimi.

. Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo, ir mūsų produktų konkurencingumą rinkoje didinančių.

Taigi, mūsų pardavimo biurus pasiekia rinką – JAV, Vokietija, Japonija, Kanada ir Suomija.produce process.jpg


Rinkos


marketing 1.jpg


DUK

1. kaip jūsų bendrovė veikia kokybės kontrolės?

Kokybės priklauso kaina, mes turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tos pačios kokybės, nes mes reikia patenkinti skirtingus užsakovų reikalavimus, kai klientams reikia aukštos kokybės, kai kuriems klientams reikia žema kaina, tai pagal Jūsų poreikiams!


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. kaip galėčiau patikrinti, jei esate patikimas?

1. mes norėtume pasidalinti su mūsų Mieli Klientai, turintys labai interesams, bendradarbiauja su mumis mūsų kreditų nuorodos jei norite, įskaitant mėginių.

2. pirmąjį sandorį, priimame sąlyginio deponavimo, kurie galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti saugumą, operacijos.


4. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.

Tyrimo