„Deer Pop Up“ kalėdinis rankų darbo sveikinimo atvirukas

Tai sveikinimo atvirukas apie kalėdinį briedį. Kortelės dangtelis yra ryškiai raudonas, ant viršelio yra 2D lazeriu iškirpto briedžio piešinys ir tekstas „Linksmų Kalėdų“. Vidinis kortelės puslapis yra geltonas. Puslapio viduryje yra 3D lazeriu iškirpta scena. Žalio medžio viduryje galite pamatyti mielą raudoną briedį. Įdomu tai, kad skruzdėlyno skruzdėlynas yra sniego formos ir atrodo labai unikalus, tikiu, kad jums bus malonu pamatyti šią kortelę.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tai sveikinimo atvirukas apie kalėdinius elnius. Kortelės dangtelis yra ryškiai raudonas, ant viršelio yra 2D lazeriu iškirpto briedžio piešinys ir tekstas „Linksmų Kalėdų“. Vidinis kortelės puslapis yra geltonas. Puslapio viduryje yra 3D lazeriu iškirpta scena. Žalio medžio viduryje galite pamatyti mielą raudoną briedį. Įdomu tai, kad skruzdėlyno skruzdėlynas yra sniego formos ir atrodo labai unikalus, tikiu, kad jums bus malonu pamatyti šią kortelę.


Prekės aprašymas


26-1 (12).jpg
Produkto pavadinimas: Elnias iššokantis kalėdinis rankų darbo sveikinimo atvirukas

Dydis: 116 x 166 mm arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Kalėdos

Apdailos paviršius: Spausdinimas, 2D lazeriu pjaustymas, 3D lazeriu pjaustymas

Dizainas: priimtinasProcedūra


handmade card work flow.jpg

Mūsų įmonės dirbtuvės daugiausia suskirstytos į rankinius ir elektroninius seminarus. Kiekviename ceche yra įrengta gamybos įranga, tokia kaip popieriaus pjaustymo mašina, spausdinimo mašina, štampavimo mašina ir pan. Kiekvienos įrangos gamybos personalas taip pat turi ilgametę darbo patirtį ir griežtai garantuoja saitų gamybos kokybę.


Pažyma


证书.png

Kadangi mūsų įmonė buvo įkurta daugiau nei prieš dešimt metų, mes gavome daugybę profesionalių sertifikatų, tokių kaip ISO9001, BSCI, GSV, FSC, Tiekėjas, kurie įrodo mūsų įmonės stiprybę, kokybę ir standartą, ir mes turime toliau tai daryti geriau.


DUK


1 klausimas: ar viskas gerai, jei klientas turi savo prekės pavadinimą?

A: Taip, nuoširdžiai laukiame.


2 klausimas: koks yra jūsų produkcijos MOQ?

A: Mūsų MOQ yra 500 vnt., Taip pat priimtinas nedidelis kiekis.


3 klausimas: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


4 klausimas: koks yra jūsų mokėjimo terminas?

A: 30% užstatas iš anksto, 70% likutis prieš pristatymą.


5 klausimas: kokias rinkmenas priimate?

A: AI arba PDF failas.


Tyrimo