3D lazeriu supjaustyto torto „Happy Birthday“ rankų darbo sveikinimo atvirukas

Tai gimtadienio atvirutė. Kortelės dangtelis daugiausia yra ryškiai raudonos spalvos, apatiniame dešiniajame viršelio kampe yra 2D lazeriu iškirptas gimtadienio tortas ir užrašas „su gimtadieniu“. Atidarydami kortelę, 3D lazeriu viduje galite pamatyti mielą mažą mergaitę, pūstančią žvakes ant savo gimtadienio torto, kuris papuoštas balionais. Tai atrodo labai miela.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tai gimtadienio atvirutė. Kortelės dangtelis daugiausia yra ryškiai raudonos spalvos, apatiniame dešiniajame viršelio kampe yra 2D lazeriu iškirptas gimtadienio tortas ir užrašas „su gimtadieniu“. Atidarydami kortelę, 3D lazeriu iškirpkite vidų, o ant gimtadienio torto, kurį puošia balionai, galite pamatyti mielą mažą mergaitę, pūstančią žvakes. Tai atrodo labai miela.


Prekės aprašymas


WPS-3DHB-0003(4).jpgProdukto pavadinimas: 3D lazeriu išpjaustytas tortas su gimtadieniu, pagamintas iš rankų darbo sveikinimo atvirukas

Dydis: 150x150mm arba pritaikytas individualiems poreikiams

Proga: Gimtadienis

Apdailos paviršius: Spausdinimas, 3D lazeriu pjaustymas

Dizainas: priimtinasKompanijos profilis


TEAM.png

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Shenzhen, Guangdong provincija, su daugiau nei 6000 kvadratinių metrų dirbtuvių, yra vidaus gerai žinomų sveikinimo atvirukų gamintojai. Mes turime profesionalų tyrimų ir plėtros skyrių, kuris gali paversti jūsų idėjas ir dizainą tikrais produktais, taip pat įkvėpti naujų produktų. Mes turime pažangią įrangą ir patyrusius darbuotojus, galime garantuoti kiekvienos kortelės kokybę. Mes taip pat turime puikų klientų aptarnavimo personalą, kuris padės jums patogiai aptarnauti. Mes laukiame jūsų atėjimo.


Mūsų pranašumas

winpsheng team.jpg
3 (2).JPG

Mes teikiame konkurencingiausią kainą už aukščiausios kokybės produktus. Mes turime savo gamyklą, galime kontroliuoti tiek gamybą, tiek logistiką. Tai ne tik padeda išlaikyti konkurencingą kainą, bet ir suteikia jums geriausios kokybės popieriaus gaminių.


DUK


1 klausimas: kur yra jūsų įmonė?

A: Mūsų įmonė yra Longgango rajone, Šendženo mieste.


Q2: Kokios yra jūsų kainos sąlygos?

A: EXW, FOB, DDP.


3 klausimas: O kaip masinės produkcijos pristatymo laikas?

A: Tai priklauso nuo kiekio, paprastai tai yra 30-35 dienos.


4 klausimas: koks yra jūsų produkcijos MOQ?

A: Mūsų MOQ yra 500 vnt., Taip pat priimtinas nedidelis kiekis.


5 klausimas: kur yra jūsų pakrovimo uostas?

A: Jantianas arba Honkongas.


Tyrimo