Juokingi gimtadienio kortelės idėjos / gimtadienio pop-up kortelė draugui

1. viso gamybos komanda skirta pristatyti aukštos klasės kokybės produktams iki smulkmenų. 2. mūsų rinkoje, kuriems Europos, Amerikos, Japonijos ir kitų šalių.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingi gimtadienio kortelės idėjos / gimtadienio pop-up kortelė draugui

pop up card5 (5).jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Spausdinti: CMYK

Dydis: 116 mm x 166 mm

MOQ: 500

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: Viename voke ir vienas maišelis


pop up card.jpg


Kompanijos profilis

company profile 2.jpg


Winpsheng buvo vienas iš svarbiausių gamintojų kokybės atvirukas elementus su/be elektroninių, pavyzdžiui, rankų darbo atvirukas, muzikos atvirukas, LED atvirukas, 3D atvirukas pop-up... 

Mes turime 8 inžinierių, 12 pardavimas, 150 kvalifikuotų darbuotojų ir penki automatinės gamybos linijos, viena tik Japonija klientų muzikos elementų.

Mes turime savo spausdinimo mašinos, popieriaus Iškirpkite mašina, mašina folija/iškilimas, mirti Iškirpkite mašinos, lazerio sumažinti mašinos ir tt, kurie gali visą produktų galutinio nespausdintų pakavimo į mūsų sandėlį.


marketing 1.jpgSertifikatai

certificates.jpg


DUK

1. jūsų įmonės užsakymą spausdinimo produktai tikrai turi ne MOQ?

Taip, nes mes turime lanksčios tiekimo grandinėje, taip priimti spausdinimo pritaikymas su ne moq, be to, specialios formos poreikius, kad pelėsiai produktai, pvz., apskrito kartonines dėžes ir kitais ypatingais atvejais, įprastinių kartono dovanų dėžutė yra iš esmės dar nė mažiausio kiekio, 1 prekė iš pritaikymas.


2. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


3. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


4. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.

Tyrimo