Rankų darbo gražus vestuvių kvietimas

1. Rankomis pagamintas gražus vestuvių kvietimas 2. Custome vestuvių kortelė 3. Gera paslauga ir greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gražus vestuvių kvietimas

Gražumo ir grožio epizodas, gulbė yra vienas iš paskutinių gyvūnų, kuriuos mes įsivaizduojame kaip nieko kitokio nei elegantiškas. Kai du gulbės priartės ir patraukia galvą į kitą plunksną, niekas negali jaudinti, kad sutrikdytų šią nuostabią sceną. Ši vestuvių kortelė norės gracingos meilės naujoms poroms.


3D Laser Cut Card.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg


DUK

1. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai žada pateikti klientams geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


2. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


3.PIRALDYMAS

Klientas nurodė ekspeditorių yra priimtinas ir sveikintinas;

Jei naudositės siūlomais pasiūlymais, mes rekomenduotume geriausią krovinį iš bet kurio tarptautinio vežėjo, tokio kaip DHL, FEDEX, UPS, TNT ir kt. Maršrutas yra SHENZHEN --- HONKONGAS --- UŽ UŽSIENYJE, tai yra geriausias mažo paketo variantas.
Tyrimo