"Laser Cut" rankų apdailos sveikinimo atvirukas

1. Rankų darbo dekoravimo sveikinimo atvirukas 2. Individualus dizainas 3. Siųskite mums nuotrauką ar nuotrauką, mes padarysime Jums dizainą
Pokalbis dabar

Informacija apie

"Laser Cut" rankų apdailos sveikinimo atvirukas

Daugelis šeimų mėgsta įdėti kai kuriuos dekoracijas savo namuose, medieną, akinius, kristalus, metalą ir kitas medžiagas. Ar kada nors manėte popierinius amatus. Šiandien popieriniai amatai tampa vis labiau išskirtiniai, kaip šis 3D lazerio pjovimo kortas, jis apima daugybę vaizdų ir ryškių animacijos efektų. Tai taip pat yra geras pasirinkimas apdailai. Tačiau nepamirškite įdėti juos į sausą vietą nuo saulės spindulių.

3D Laser Cut Card.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Dalis klientų

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymo pateikimą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


2. Koks yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.


3. Kaip apie kainą?

Kaina bus vykdoma pagal kiekį už tą pačią prekę, mažesnio kiekio ir didelio kiekio kaina bus kitokia. Jei norite sutaupyti savo vertinamo laiko ir gauti kainą pirmą kartą, žemiau pateiktos informacijos siūlome pateikti mūsų tikslią kainą.
Tyrimo