Naujausias pakvietimo kortelės dizaino moters

1. lazeriu išpjauti vestuvių pakvietimo kortelės 2. Importuoti pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos 3. Pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujausias pakvietimo kortelės dizaino moters

3D Laser Cut Card.jpg


Patarimai

Maža puokštė suteikia saldus jausmas, puikus pusiau apskritos formos, atneš nuotakos bailus ir saldus. Naivus nėrinių bus puikus ir mielas violetinė Elf priežiūra, perlas unikalus akių forma taip pat yra apsaugoti puokštėms. Rožinė violetinė hydrangeas ir pavienių išsibarsčiusios per šviežių levandų Platycodon į neabejotinai nuotakos suknelė labiau rafinuotas, nėriniai ant linksmam šmėžavimas daugiau sukurti unikalų vaizdo efektus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


2. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


3. Koks jūsų kaina?
Kaina bus pagrįsti savo muzika laiko, pritaikytas modulis ir medžiagos, ir tt. Taigi prašome paruošti norimą muziką savo dizaino, paviršiaus apdailos, jei norite, ir siųsti mums, mes jums tikslios kainos.


4. kaip apie jūsų produktų kokybę?

Su stiprus specialistai, pažangių mašinų ir sąmonę, mes galime paversti jūsų dizaino koncepcija į sėkmingus produktus. Kiekvienam produktui bus kontroliuoti QAandQC skatinti mūsų produkto kokybę.Tyrimo