Pop-up kavos puodelis gimtadieniui, naminis

1. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas. 2. Winpsheng myli ir gyvena savarankišką žodį komanda: kartu kiekvienas žmogus pasiektų daugiau.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pop-up kavos puodelis gimtadieniui namų


pop up card14 (5).jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Spausdinti: CMYK

Dydis: 116 mm x 166 mm

MOQ: 500

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: Viename voke ir vienas maišelis


Pakuotės & pristatymas

packing and shipping 2.jpgKompanijos profilis

company 4.jpgShenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemos, ne rečiau kaip tris kartus tikrinamo QC departamentas (dar medžiagos tikrinimo, masė produkcijos gamybos, prieš išsiuntimą) viso produkto proceso metu.

Mūsų profesionalūs inžinieriai ir dizaineriai gali kurti produktus jums, net jei jūs tiesiog apvalios idėja ar paprastas nuotraukų, mes galime juos Brandaus dizainui.marketing 1.jpg


Sertifikatai


certificates.jpgDUK

1. kiek laiko galite gauti šį mėginį?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


2. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


3. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


4. Kas yra kortelės dydis?

Mes darome individualų produktų, galime pritaikyti bet kokio dydžio pagal jūsų reikalavimą.

Mūsų pasiūlymas yra pagrįstas dydis, medžiagos ir kt.

Esame pasirengę jums padėti kuriant savo popieriaus gaminiai.

Mes darome individualų produktų, bet kokio dydžio, mes galime padaryti pagal jūsų reikalavimą. gaminio dydis yra nusprendžiama, kaip jūs galbūt žinote, įvairaus dydžio, turi skirtingas kainas, prašome maloniai leiskite man žinoti, kokio dydžio bus jūsų reikalavimą? Jei jūsų idėjos produkto dydį, galime pasiūlyti dydis jums taip pat.Tyrimo