Pop-up Juokingi gyvūnų BusThank jums draugo kortelė

Pop-up Juokingi gyvūnų BusThank jums draugo kortelė

1. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos. 2.100 proc. gamintojas ir gali kurti pagal save 3. perduota BSCI & ISO & FSC akreditaciją.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pop-up Juokingi gyvūnų BusThank jums draugo kortelė


pop up card8 (7).jpg


Popierius: C1S meno popieriaus

Spausdinti: CMYK

Dydis: 116 mm x 166 mm

MOQ: 500

Prievadas: Honkongas / Shengzhen

Pakuotė: Viename voke ir vienas maišelisPaviršiaus apdaila

surface finishing(2).jpg


Pakuotės & pristatymas

packing and shipping 2.jpgKompanijos profilis

company profile3.jpg


Mes esame daugiau nei 6000 kvadratinių in Shenzhen, Guangdong, Kinija, specializuojasi rankų darbo popieriaus amatų, ypač popierius su elektroninių per 12 metų gamyklos.

Mes turime 8 inžinierių, 12 pardavimas, 150 kvalifikuotų darbuotojų ir penki automatinės gamybos linijos, viena tik Japonija klientų muzikos elementų.

rinkos nukreipimo Europoje

Amerika, Japonija, Korėja ir Pietryčių Azijoje, taip pat Honkongas ir Taivanas. Aukščiausios kokybės, pagrįstą produktų kaina ir inovacijos yra mūsų kompanijos misija

punktualus tiekimas ir puikus aptarnavimas yra mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo garantija!Rinkos

marketing 1.jpgDUK

1. Kodėl jūs galėtų padaryti nedidelę partiją spausdinimo ir pakavimo produktų pritaikymas?

Mes turime 3 rinkinys įrodinėjimo epson skaitmeninis spausdinimas, 2 rinkinys, automatinis kompiuterio pjovimo staklės ir kt., greitai pateikti pavyzdžių su įranga, taip pat turi automatinio kartono dovanų dėžutė pastos gamybos liniją, taip pat patyrusių, kvalifikuotų gamybos komanda, todėl galime būti lanksti, greitai perdirbimo kiekius įvairovė ir įvairių rūšių pakavimo langelį custom spausdinimo.


2. kas mes esame? Kas yra pagrindiniai mūsų produktų?
Mes esame užsakymą gamintojas ir patikimas tiekėjas spausdinimu ir įpakavimu 14 metų darbo patirtį.
Mūsų pašto produktai yra popieriaus atvirukai, gofruotas langelį, Popierinis maišelis, etiketė & lipdukas, BLISTERĮ, dovanų dėžutė, Bukletas ir pan. Nestandartinių gaminių yra gausus.


3.Dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes Lenkijos Pajūris teikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


4. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.
Tyrimo