Romantiška sveikinimo atvirukai Valentino dienai

1. Sveikinimo atvirukas Valentino dienai 2. Sveiki OEM, ODM. 3. Priimta BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikatas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Romantiška sveikinimo atvirukai Valentino dienai

3D Laser Cut Card.jpg


Patarimai

Valentino dienos papročiuose gėlės ir saldainiai yra svarbūs šventėms. Rožė meilės vardu yra gerai žinoma, tačiau skirtingos spalvos, rožių skaičius, yra ir kitų sėkmės. Dainuojančios meilės dainos taip pat yra meilės meilės išraiškos forma. Kartais vyrai prašo meilės, dainuodama meilės dainas.

Auskarai tapo Valentino dienos berniukų mėgstamiausių dovanu apžiūrų skaičiumi, nes tai sudaro 31 proc. Visų pirkinių, po jų - apyrankės ir karoliai.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 14 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, gofruotoji dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė plokštelė, dovanų dėžutė, brošiūra ir tt Individualūs gaminiai yra daugybė.


2. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažą platinimo kainą ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


3. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


4. Kaip patikrinti savo prekes?

Pirmiausia imame pavyzdį, kad patvirtintume kokybę, kai patvirtinsime, pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai sveikiname Jus apsilankyti mūsų gamykloje arba paprašyti trečiosios šalies patikrinti.


Tyrimo