Pora meilės „Pop Up“ kortelėje

Pora meilės „Pop Up“ kortelėje

Paprasta širdis yra paryškinta šios kortelės raudoname viršelyje. Atidarykite kortelę ir suraskite meilę tarp širdies gausos. Ši romantiška sveikinimo kortelė yra puikus būdas pasakyti, kad tave myliu ypatinga proga.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pora Love Pop Up kortelėje

„3D pop-up“ pora „Love Anniversary Card“ proga:
Idealiai tinka visiems, kurie mėgsta, ši kortelė leidžia jums pasakyti, kad myliu tave. Naudokite ją Valentino dieną, jubiliejaus, draugo vestuvėse ar kitose užduoties šventėse.


1. Dydis: 116x166mm arba pritaikytas

2. Popierius: 220g-260g specialus perlų popierius

3. Logotipas: bet kokia padėtisKodėl rinktis mus?

1. Sutelkti dėmesį į popierinius amatus per 14 metų, specializuojasi visų rūšių atvirukuose su elektronine ar be jos, pop-up pasveikinimo atvirukai, muzikos popieriaus dėžės ir muzikos popieriaus užrašų knygelės ir kt.

2. Stiprus vystymosi ir pardavimo pajėgumas: 8 inžinieriai ir 12 pardavimų komanda, turintys didelę patirtį, padės jums išspręsti viską, kas yra kūrimo ir aptarnavimo metu. Jei suteikiate mums tik idėją, mes galime tai padaryti tikrais produktais.

3. „Vieno langelio“ paslauga: mes turime savo spausdinimo mašiną, karšto štampavimo mašiną, pjaustymo mašiną, popieriaus pjaustymo mašiną ir plokščią mašiną ir tt ir visus gaminius galima gaminti gamykloje nuo spausdinimo, folijos, garso modulio pakavimo.

4. Kokybės garantija: 100 proc. Mes turime daugiau nei 3 laiko patikrinimus nuo medžiagos iki gatavų prekių, įskaitant IQC, PQC, PQA.

5. Greitas pristatymo laikas: turime penkias automatines gamybos linijas, kad būtų užtikrintas greitas pristatymo laikas, vienas tik Japonijos klientų muzikos elementams.


DUK

1. Kas yra mokėjimo terminas?
30% indėlių TT prieš masinę gamybą, 70% balansas TT prieš pristatymą

2. Koks jūsų imties mokestis?
Imties mokestis priklauso nuo įvairių tipų produktų ir jūsų reikalavimų. Išsami informacija, susisiekite su manimi el. Paštu. Dėkoju!

3. Kaip apie mėginio laiką?
Mėginio laikas paprastai yra 7 dienos.

4. Koks yra jūsų masinis gamybos laikas?
Paprastai tai yra apie 20-25 dienų.

Hot Tags: pora meilės pop-up kortelė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like