2018 Pasaulio čempionato sveikinimo atvirukas futbolo gerbėjams

1. Sveikinimo atvirukas futbolo gerbėjams. 2. OED / ODM abu laukiami. 3. Pilna patirtis futbolo kortelių dizaino srityje
Pokalbis dabar

Informacija apie

2018 m. Pasaulio čempionato sveikinimo atvirukas futbolo gerbėjams

Yra 7 mėnesiai iki 2018 m. Pasaulio čempionato. Futbolo gerbėjai tai ilgai, tačiau jei esate kortelės agentūra, tai tinkamas laikas pasiruošti.

Niekas neduoda daugiau nacionalinio pasididžiavimo, o tada pasaulio čempionato. Kortelė su atspausdinta valstybine vėliava ir nacionaline komanda palies savo gerbėjus. Be to, kortelė su gražia ar animacine futbolo žvaigždė padaro jo gerbėjus jausmus.

Čempionų kortelės pardavimas niekada nebus problema; sunkiausia dalis yra nežinome, kas gaus čempioną.

Galiausiai, daugelis paauglių pradės mylėti šį nuostabų žaidimą; futbolas tematikos gimtadienio atvirukai padarys jį šypsokis.


Pavyzdžiai (spustelėkite paveikslėlius žemiau)

复件 IMG_0086.JPG 复件 IMG_1665.JPG

复件 IMG_1732.JPG 复件 IMG_3046.JPG


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3. Kaip galiu gauti tikslią kainą?

Yra keletas pagrindinių specifikacijų, kurias turime žinoti kainų apskaičiavimui, ty kiekiui, dydžiui, produktų formai (nuotraukoms), medžiagai ir spalvotai spausdinimui bei paviršiaus apdailai (gali būti nurodoma paaiškinti nuotraukas mūsų tinklalapyje), tada geriausias kaina bus išsiųsta jums laiku.


4.PIRALDYMAS

Klientas nurodė ekspeditorių yra priimtinas ir sveikintinas;

Paprastai rekomenduojame geriausius krovinius iš bet kurio tarptautinio vežėjo, tokio kaip DHL, FEDEX, UPS, TNT ir kt. Maršrutas yra SHENZHEN --- HONKONGAS --- UŽSIENYJE; tai geriausias mažo paketo variantas.

Dėl didelio kiekio, oru ar jūra gali būti daug.Hot Tags: 2018 pasaulio čempionato sveikinimo atvirukas futbolo gerbėjai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like