2019 m. Naujųjų metų atvirukas

1. Naujųjų metų atvirukas 2. grafinis elementas gali būti įterptas į 3. sumanūs inžinierių įgyvendinamos
Pokalbis dabar

Informacija apie

2019 m. Naujųjų metų atvirukas

Naujieji metai kortelės yra labai gera dovana Jūsų draugui, New Year's Eve minėjimas vaizdą, stovi šalia savo draugams ir skaičiuoja su visa tauta. Po to, kai sakėte, kad Paskutinė "1", tada fejerverkų pradeda, kas daug laiko! Nepamirškite pasiimti grafinis elementas, be to, galite siųsti jį atviruką jam priminti tą nepamirštamą dieną.


Handmade Greeting Card.jpg


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg


DUK

1. dėl pačių gaminių, kodėl jūsų kaina yra didesnė nei kitų tiekėjo šioje rinkoje?

Skirtingi produktai turi skirtingų kainų, nors pats produktas, kuris naudoja kitokį popierių ir apdailos turės skirtingų kainų, kaip tiekėjų, mes pažadame suteikti geriausias iki pardavimo ir garantinio aptarnavimo paslaugas klientams!


2. Kada gauti kaina?

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


3. ar gaminate Tura?

Taip, mes galime padaryti Tura, pagal jūsų poreikius, mes pritaikyti savo reikalavimus maišą. Be to, Popierinis maišelis, taip pat dedame t marškiniai maišelį, slankiklį maišelį, ziplock maišelį šiukšlių maišelį ir t.t.. Esame nekilnojamojo maišą gamintojas.Tyrimo