Animacinis Handamde atvirukas už naujus namus

1. atvirukas už naujus namus 2. 100 % gamintojas ir gali kurti pagal save 3. praėjo BSCI & ISO & FSC akreditaciją.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Animacinis Handamde atvirukas už naujus namus

handmade card.jpg

IMG_1133.JPG


Patarimai

Juda naujus namus yra tikrai gera diena švęsti. Kinijoje, tai užtruks beveik visą gyvenimą, per darbo klasės, įsigyti nuosavą būstą!

Bet kokiu atveju, juda į naujų namų šaukliai naują gyvenimo etapą, tai atsisveikinimas su nuomos dienų dienas laiko. Tai visiškai nauja pradžia, todėl aš siūlau mano kolega ir draugas kartu ateiti pasveikinti, žinoma, turite siųsti savo proto!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.


2. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


3. Kodėl jūs galėtų padaryti nedidelę partiją spausdinimo ir pakavimo produktų pritaikymas?

Mes turime 3 rinkinys įrodinėjimo epson skaitmeninis spausdinimas, 2 rinkinys, automatinis kompiuterio pjovimo staklės ir kt., greitai pateikti pavyzdžių su įranga, taip pat turi automatinio kartono dovanų dėžutė pastos gamybos liniją, taip pat patyrusių, kvalifikuotų gamybos komanda, todėl galime būti lanksti, greitai perdirbimo kiekius įvairovė ir įvairių rūšių pakavimo langelį custom spausdinimo.


4. koks pristatymo būdas?

Nedidelį kiekį užsakymo, galėtume jiems nusiųsti iš DHL/Fedex išreikšti, mes turime 35 % nuolaida ir dideliais kiekiais, yra siunčiamos iš jūrų laivybos pagal kliento poreikius.Tyrimo