Vaikų gimtadienio kortelės su sveikintais atvaizdais

1. Vaikų gimtadienio sveikinimo atviruko atvaizdai 2. Puiki spausdinimas su geru procesų valdymu; 3. Aukštos kokybės lygis su palankiomis kainomis;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vaikų gimtadienio kortelės su sveikintais atvaizdais

handmade card.jpg

IMG_0111.JPG


Patarimai

Kūdikio rankos yra labai mielos, mažos ir minkštos. Jie visada bangos rankas ir nori kažką suvokti. Tai yra primityvūs refleksai, vadinami suvokimo refleksai, nuo gimimo iki egzistavimo, iki maždaug šešių mėnesių amžiaus. Būdinga tai, kad kūdikis instinktyviai suvokia mažus dalykus, kai jie dedami į kūdikio rankas. Tai yra puikus žvilgsnio į jėgą ar net laikykite kūdikio svorį.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kas yra 100% grąžinimo politika?

Mes remiame savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei esate ne 100% patenkintas savo pirkimu iš mūsų, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datos, kurią gausite, ir mes grąžinsime visą produkto kainą (-us)


3. Ar galite padaryti dizainą man per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


4. Kokia yra jūsų kaina?
Kaina priklausys nuo jūsų muzikos laiko, pritaikyto modulio ir medžiagos bei tt Taigi, norėdami paruošti norimą muziką, savo dizainą, apdailos apdailą, jei norite ir atsiųskite mums, mes suteiksime tikslią kainą.

Tyrimo