Gražūs gimtadienio atvirukai / kortelės pagamintos iš skaidraus popieriaus

1. kortelė pagaminta iš skaidraus popieriaus 2. įvairių dydžių ir formų, renkasi klientas 3. geras paslaugas & greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gražūs gimtadienio atvirukai / kortelės pagamintos iš skaidraus popieriaus

handmade card.jpg

IMG_0982.JPG


Patarimai

Jei pažvelgti į šią kortelę, jūs pastebėsite, dešiniąją brūkštelėjimo dalį ši kortelė yra skiriasi nuo įprastos popierius, taip, mes renkamės permatomas popierius.

Permatomas popierius tekstūra yra vientisa, tankus ir šiek tiek skaidrus, stiprus atsparumas ir vandeniui skverbtis. Dėl savo permatomos efektyvumo šviesos atspindys, absorbcijos, perdavimo iš trijų formų egzistuoja vienu metu, todėl tikrasis rašalo spalvą ir permatomas popierius ant spalvos skirtumas yra labai didelis. Tai reiškia, kad spaudos darbuotojas bus praleisti daugiau laiko jai.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai.


2. Kas yra kortelės dydis?
Mes darome individualų produktų; galime pritaikyti bet kokio dydžio pagal jūsų reikalavimą.

Mūsų pasiūlymas yra pagrįstas dydis, medžiagos ir kt.

Esame pasirengę jums padėti kuriant savo popieriaus gaminiai.


3, ar kuriate man?

taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas ant viršelio. Fono spalva yra nusprendė, bet spalva yra prieinama. Mūsų profesionalus dizaineris gali padaryti dizainas jums.


4. kiek daug spalvų yra prieinami?

Mes galime padaryti pasirinktiniai spalvos kaip jūsų specialų prašymą. Bet Pantone spalva yra prieinama. Jums tereikia papasakoti savo mėgstamą Pantone spalvų skaičių.


Tyrimo