Gražios rankų darbo drugelių Naujametinė kortelė

1. Visapusiškai įrengta spausdinimo technologija 2. Konkurencinis minimalus užsakymo kiekis 3. Mūsų produktai praėjo BSCI, ISO9001, GSV, testai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gražios rankų darbo drugelių Naujametinė kortelė

handmade card.jpg


IMG_0991.JPG


Patarimai

Japonai išlaikė įprotį siųsti Naujametines pasveikinimo atvirukas, o japonų kalba - " 年 贺 状 ". Senovės japonai mano, kad Naujųjų Metų atvirukai vietoj Naujųjų Metų aplankyti, suteikiant nuostolių jausmą. Tačiau XXI a., Japonijos tikimybė, kad Naujųjų metų diena negavo nė vienos iš Naujųjų Metų kortelės, sukels žmonėms, kad jis apskritai apleidžiamas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Winpsheng (HK) Company Limited, mūsų biuras yra įsikūręs Honkonge, o mūsų gamykla "Shenzhen Winpsheng Craft Company Limitd" yra įsikūrusi Šendžene, žemyninėje Kinijoje.

Mes galime pagaminti pageidaujamą produktą per svečių dizainą, bet taip pat. Šimtai bendrovių visame pasaulyje nusprendžia bendradarbiauti su mumis mūsų produktams.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


3. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


4.Kaip nustatau failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.

Tyrimo