Grazus gimtadienio atvirukas jums už žmoną

1. Graži gimtadienio kortelė žmonai 2. Kliento pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis prioritetas 3. Sveiki atvykę į mūsų kompaniją
Pokalbis dabar

Informacija apie

Grazus gimtadienio atvirukas jums už žmoną

Handmade Greeting Card.jpg


Patarimai

Dabar bendravimas tarp vyru ir žmona paprastai nėra daug, vienas kitam nesupranta vieni kitų jausmų. Iš tiesų šiuo metu galite naudoti sveikinimo atviruką bendrauti su rašytinės kalbos, kad išgirstumėte jausmus, nedvejodami rašydami savo meilę. Matyt, sveikinimo atvirukas yra veiksmingas vežėjas, norint pasiekti dvasinį bendravimą tarp vyru ir žmona, sveikinimo atvirukai, taip ramiai apmąstydami sielos balsą, leiskite kitai šaliai pajusti savo pačių giliausias jausmus.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti kitus elementus, kad atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelę, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei nematysite, kad jie rodomi svetainėje, mes galime juos padaryti.


2. Ar mes turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie savo produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


3. Kokios yra meno kūrinių gairės?

"Illustrator-Accepted" failų formatai: .ai / .eps / .pdf

"Photoshop-Accepted" failų formatai: .psd / .eps / .bmp

"CorelDraw-Accepted" failų formatai: .cdr


4. Kiek kainuoja ir siunčia į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekiu, amatininku ir dizaino detalėmis. Krovinys bus suteiktas krovinių vežimo bendrovei, atsižvelgiant į jūsų bendrąjį svorį ir CBM. Prieš imdami pavyzdį, mes galime suteikti apytikslę kainą.


Tyrimo