Gražus vestuvių atvirukas / angelas ir gėlių vestuvių kvietimas

Gražus vestuvių atvirukas / angelas ir gėlių vestuvių kvietimas

1. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 2. OEM & ODM užsakymai taip pat yra sveikintinas. 3. BSCI & ISO & FSC & GSV akreditacija.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gražus vestuvių atvirukas / angelas ir gėlių vestuvių kvietimas


Kortelės istorija

Gražus vestuvių sveikinimo atvirukas / angelas ir gėlių vestuvių kvietimo kortelė: gėlės - tai meilė, ramūs angelai žiūri tyliai. Jie siųs palaiminimus jaunoms poroms, norėdamos, kad jų meilė tęstų amžinai. Mes esame 12 metų patyrę kortelių fabrikas, tikimės, kad galėsime laimingai bendradarbiauti.

Rankomis gaminama korta su LED lemputėmis yra nauji produktai, rinka nebuvo tokia pati kaip rankų darbo kortelės, tačiau pagal tendencijų analizę, pagrįstą klientų poreikiu, atvirukai su LED žibintais palaipsniui pakeistų korteles.

Prekė

Rankų darbo vestuvių kortelė

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

A4 arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC būdas

Kiekvienas produktas patikrina 100%.


gaminti process.jpg
Kompanijos informacija

 

Shengzhen Winpsheng Craft Co, Ltd "yra Shengzhen, Guangdong.A 12 metų patirtį kompanija, pagrindiniai produktai yra popieriaus ir elektroninių kortelių.

gamykla 2.jpgTurgus

rinkodara 1.jpg


DUK

1.Ar jūs manufaktūrų ar prekybos bendrovė?

Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 10 metų su 6.000 kvadratinių metrų dirbtuvės srityje. Mes turime puikų komandą, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą vestuvių patirtį, kuria puoselėja dizainą ir gamybą. Tiesiog pasakykite mums savo idėją, mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją į puikias dėžutes, pvz., Dydį, spalvą, savo logotipą ...


3. Kaip įsitikinti, kad kokybė yra geros ir pristatymas yra laiku?

Mes atliekame žaliavų, spausdinimo, spausdinimo, ir prieš pakavimą, kokybės kontrolę.

Produkcijos pavyzdys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Prieš pristatymą mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas. Gamybos ataskaita turi būti siunčiama kasdien, kad būtų atnaujinta. Mes suteikiame jums kokybės garantijas ir pristatymo garantiją.


4. Kaip galiu patikrinti, ar esate patikimas?

1. Mes norėtume pasidalinti su mūsų brangiaisiais klientais, kurie labai nori bendradarbiauti su mumis savo kreditų nuorodas, jei norite, įskaitant pavyzdžius.

2. Pirmasis sandoris, mes priimame Escrow, kuris galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti sandorio saugumą.


5. kokio tipo popieriaus galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt
Tyrimo