Geriausia dizaino santuokos sveikinimo atvirukai draugui

1. Vestuvių kortelė draugui 2. Visiškai įrengta pažangių mašinų ir patyrusių darbuotojų 3. Tarptautinė kokybė konkurencingą kainą ir stiprią jėgą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausia dizaino santuokos sveikinimo atvirukai draugui

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_3555.JPG


Patarimai

Kai kurios draugo vestuvių idėjos: dabar daugeliui svetainių bus suasmeninti įprasti draugai, būtinai pasinaudok laiku ar per vėlu. Ak! Jau nekalbant apie mano dovana geriausiu draugu už jo vestuves? Paskubėk! Taip, iš tiesų kaina yra ne taškas, manau, kad svarbiausia, kad nesate atsargūs! Tiesą sakant, dovanos nėra apgalvotos, bet instinktas. Ši dovana yra geriausia, brangiausia!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar mes galime turėti logotipą ar informaciją apie jūsų produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


2. Ar galite padaryti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius remdamiesi savo idėjomis, kad galėtume atlikti čekį, o tada einame į pavyzdžius.


3.Kaip apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai tai kainuoja maždaug 15-45 dienos visai gamybai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.


4. Kokia yra jūsų pritaikyta paslauga?

Įvairios pritaikytos paslaugos apima individualų garsą, formą, dydį, spalvą ir kitus reikalavimus. Be to, mes teikiame OEM ir ODM paslaugas. Nepriklausomai nuo logotipo ar prekės ženklo. Visi produktai bus atidžiai tikrinami prieš išsiuntimą.


Tyrimo