Gimtadienio Sveikinimas mylėtojas / kortelės mediniai priedai

1. gimtadienio atviruką su medienos priedu 2. pilnai įrengtas su pažangių mašinų ir patyrę darbuotojai 3. Tarptautiniai kokybės konkurencinga kaina ir stiprią jėgą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio Sveikinimas mylėtojas / kortelės mediniai priedai

handmade card.jpg

IMG_1987.JPG


Patarimai

Kai mes renkamės medieną kaip priedai, ten bus daug darbų padaryti. Pirma, mes turėtų kursai širdys, dūsta, poliravimas, kartais pridėti šiek tiek apsaugos lacquar. Tai pagrindinis ir svarbiausias apsaugoti medžio formos kirminai. Tada mes naudojame lazerio spindulių mašinos medienai į įvairių smulkių raštų. Paskutinį kartą, mes bus klijuoti ant kortelės. Ne iki dabar mes galime pasakyti, baigsime kortelę.  Tada mes cansend juos jums.


produce process.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai.


2. kiek laiko galite gauti mėginio?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


3. Kada gauti kaina?

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


4. Koks jūsų individualų paslaugų?

Pritaikytas įvairioms įtraukti pritaikytą garsą, formos, dydžio, spalvos ir kiti reikalavimai. Papildomos, pateikiame OEM ir ODM paslaugos. Nesvarbu, logotipą ar prekės ženklą. Visi produktai bus griežtai tikrinami prieš išsiuntimą.

Tyrimo