Kinų arbatos sveikinimo atvirukai / Rytų kultūros kortelės

1. Mes patikrinome kiekvieną prekę atsargiai prieš išsiunčiant. 2.100% gamintojas su konkurencinga kaina. 3.Friendly pardavimo komanda, profesionalių inžinierių komanda, efektyvios gaminti komanda.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kinų arbatos sveikinimo atvirukai / Rytų kultūros kortelės

Kinų arbatos sveikinimo atvirukai / Rytų kultūros kortelės


Patarimai


Tradiciniai atvirukai yra labai populiari Europoje, JAV, Japonijoje ir kt., Tačiau sveikinimo kortelių rinka Kinijoje yra labai šalta.

Pirma, jei siunčiate sveikinimo atviruką, imtuvas jo laiku nesugeba, šiuolaikinės komunikacijos priemonės yra patogios ir greitos, žmonės labai greitai išreiškia savo sveikinimus / pageidavimus.

Tada sveikinimo kortelė neatitiko paklausos. Kinijos rinka gali pateikti. Kūrybiniai produktai savo klientams.Pakavimas ir pristatymas

pakavimas ir pristatymas 2.jpg


Kompanijos profilis

bendrovė 4.jpg

Winpsheng kontroliuoja gaminių kokybę pagal IOS9001 standartus, o visi mūsų elektroniniai gaminiai gali perduoti CE ir ROSH standartus. Mes siekiame suteikti klientams kokybiškus produktus ir paslaugas.

Mūsų profesionalūs inžinieriai ir dizaineriai gali jums suprojektuoti gaminius, net jei jūs tiesiog turėtumėte supaprastintą idėją ar paprastą vaizdą, galime pagaminti juos į brandų dizainą.

"A-Grade" gamykla: A klasės akumuliatorius, "A" klasės ekranas, "A" klasės pristuvas, "A" klasės pristatymo laikas, "A" klasės paslauga.
Sertifikatai

Rytų kultūros kortelės


Turgus

rinkodara 1.jpg

dalis customers.jpg


DUK


13. Kaip pasirinkti pavyzdį?
Parinkties laikas: 3-5 darbo dienos baltam imtuvui; 5-8 darbo dienų atspausdintas pavyzdys (pritaikytas dizainas) po meno kūrinių.
Rinkinio mokestis:
1) .60-280usd už pavyzdžius, jis grąžinamas, jei užsakymo vieta yra daugiau nei 2000 vienetų vienos kartos.
2). Baltos atrankos kaina yra grąžinama patvirtinus užsakymą.


27. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažą platinimo kainą ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


58.Kai galiu gauti kainą

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, prašome skambinti tiesiogiai ir paprašyti pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


56.Kaip pasirinksite mus?

Konkurencinis produktas: naujas dizainas ir naujų procesų kūrimas.

Gera paslauga: trumpas pristatymas ir greitas apsipirkimas.

Gamybos pajėgumai: kas mėnesį gaminama daugiau nei 1000000 vnt. Produktų, kuriuos eksportuoja visame pasaulyje
Tyrimo