Kalėdiniai atvirukai vaikams / Kalėdos kortelių vaizdų

1. palankios kainos ir geros kokybės produktą. 2. įvairių dydžių ir formų, renkasi klientas 3. OEM & ODM užsakymus taip pat pritarė.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kalėdiniai atvirukai vaikams / Kalėdos kortelių vaizdų

handmade card.jpg

IMG_0134.JPG


Patarimai

Medinė dėžutė variantas yra medinė vyno dėžė ir vyno dėžė, iš pradžių naudojamas pristatymo ir saugojimo brangių vynų, bet šiais laikais dekoratyviniai ar reklamos tikslais arba kaip daiktadėžė vietoj apsaugai transportavimo metu.

Birių lange yra didelis langas, dažnai naudojami pramonės aplinkose. Jos dydis sutampa gerai ant padėklo.packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Viso gamybos komanda skirta aukštos klasės kokybės produktų iki smulkmenų. Daugiau nei 12 metų plėtra suteikia mums daugiau patirties. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

world market.jpg


DUK

1. kaip įsitikinti, kad kokybė yra gera ir pristatymo laiku?

Mes darome QC žaliavos, spausdinimu, po spausdinimo, ir prieš pat pakavimą.

Produkcijos mėginys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas iki pristatymo. Gamybos ataskaitoje turi būti siunčiami kasdien jus iki datos. Mes suteikiame kokybės garantiją ir dėl laiko pristatymo garantija.


2. Kodėl jūs galėtų padaryti nedidelę partiją spausdinimo ir pakavimo produktų pritaikymas?

Mes turime 3 rinkinys įrodinėjimo epson skaitmeninis spausdinimas, 2 rinkinys, automatinis kompiuterio pjovimo staklės ir kt., greitai pateikti pavyzdžių su įranga, taip pat turi automatinio kartono dovanų dėžutė pastos gamybos liniją.


3. Kodėl verta rinktis mus?

1. geros kokybės: Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą. Visi produktai buvo išbandyti.

2. OEM priimta: Galite pasirinkti norimą dizainą.

3. mažai MOQ: Mes galime susitikti savo reklamos verslą labai gerai.


4. koks popierius medžiaga ir paviršiaus apdaila?

Popierius: Standartinis popierinis yra 300g art paper 4C spausdinimas. Kitos medžiagos ir spausdinimo įgūdžius yra priimtinas jūsų prašymu.

Paviršiaus apdaila: pvz., 250 g, 350 g, hardcover ir pan. Reljefo įspaudas & graviravimas, UV, Karštas štampavimas, kombinuotų spalvų spausdinimas, dvigubą pusės spausdinimas, ir tt.
Tyrimo