Velyku kortelės / paprasti Kalėdos kortelės dizaino

1. rankų darbo Kalėdų atvirukas 2. turėti gerą reputaciją rinkoje. 3. operatyviai reaguoti į visus tyrimus.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Velyku kortelės / paprasti Kalėdos kortelės dizaino

handmade card.jpg

IMG_3226.JPG


Patarimai

Kalėdų vainikas yra kabinami ant durų, ryškiai raudonų vaisių, žalių lapų, žiemą iš tikrųjų nebuvo padaryti žmonės jaučiasi pavasarį atmosferą. Kalėdinių eglučių ir Kalėdų vainikai yra būtini vakariečių švęsti Kalėdų.

Ką apie mes pakabinti vainiką ant kortelės? Prašome pažvelgti į šį popieriaus aksesuaras, tai apvalios Kalėdų vainiką. Tai mažytė ir mielas, puikus atvirukas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 3.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimo užsakymui. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


2. Kodėl verta rinktis mus?

1. vieno langelio paslauga nuo dizaino su spausdinimu

2. konkurencingas kainos garantija

3. ISO 9001 & SGS sertifikuota

4. greitas pristatymas


3. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
: Apskritai, mes pakuotės mūsų baltos dėžės ir rudos dėžės prekėms. Jei turite teisiškai registruotų patentų, mes pakuoti prekes savo firminių laukuose gavęs jūsų leidimą raides. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių.
Tyrimo