Cool Funny Birthday Card Sveikinimai tėčiui

1. Gimimo kortelė tėvams 2. Visiškai įrengta spausdinimo technologija 3. Konkurencinis minimalus užsakymo kiekis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Cool Funny Birthday Card Sveikinimai tėčiui

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1739.JPG


Patarimai

Manau, kiekvienas žmogus nori savininko automobilio, tada jis gali eiti į daugelį vietų ir pamatyti daugiau peizažų. Be to, jis gali tiesiog mėgautis vairavimu. Kai kuriose išsivysčiusiose apskrityse lengva turėti automobilį, bet kai kuriose besivystančiose šalyse tai bus šiek tiek sunku. Ši kortelė yra daug mažesnė nei tikrasis automobilis, tačiau nė vienas iš tėvų neprašys jo sūnaus įsigyti jam automobilio, todėl tėveliams tai bus geras palaiminimas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar mes galime turėti logotipą ar informaciją apie jūsų produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


2. Jei gaminiams kyla kokia nors kokybiška problema, kaip su juo spręsite?

Prieš gabenimą kiekvienas gamybos ir gatavų produktų gamybos etapas bus patikrintas QC departamento. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.


3. Kada galiu gauti kainą?

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, prašome skambinti tiesiogiai ir paprašyti pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


4.Kodėl turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti savo puses.


Tyrimo